Wypełnij mnie miłością [18+]

Wypełnij mnie miłością [18+]

15 listopada 2023 0 przez Monika Kilijańska

Krótkie formy mogą zachwycać (jak Hotel), być nierówne czy wreszcie jednorazowe. Co mam na myśli pod tym ostatnim terminem? Są dobre do przeczytania, ale kompletnie nie pozostają w pamięci. Takie czytadła, bez polotu. Taki jest hentai Wypełnij mnie miłością.

Bohaterowie

Mamy tu wiele bohaterów, ale moimi ulubionymi są mangaczka i jej redaktor z dziewiątej historii zawartej w tym tomiku. Ona jest bardzo żywiołowa młodą kobietą, obdarzoną wieloma walorami wizualnymi. Jest ciekawa świata i ma sporo nowych pomysłów. Nie ma problemu z tematami tabu. Wyzwolona, pewna siebie. On jest żółtodziobem w redakcji, który cieszy się i nieco niepokoi zarazem prowadzeniem uznanej autorki. Godzi się na to, by zrobić wszystko, aby jej nowa książka była bestsellerem.

Fabuła

Tutaj mamy zbiór dziesięciu krótkich i przyjemnych wizualnie niegrzecznych historii. Przechodzimy od młodej rudowłosej kobiety, która chce pocieszyć przyjaciela z dzieciństwa po tym, jak został uderzony, do koleżanki z biura, która przedkłada pracę nad zabawę, ale tym razem znajduje się na drinku z jednym ze swoich podwładnych. Jest historia o pracowniku, który dzięki aplikacji randkowej poznaje uroczą młodą dziewczynę czy młodej kobiecie zazdrosnej o matkę. Spotkamy uciekinierkę, która nocuje u młodego mężczyzny. Są pielęgniarki, sportowcy, nauczyciel surfingu i jego kursantka oraz, a jakże, mangaczka, która musi poprosić swojego redaktora, aby pomógł jej zwizualizować akty, by wyszły realistycznie. Dla każdego coś nie za bardzo zboczonego.

Kreska

Kakao specjalizuje się w mangach hetai/ecchi i charakteryzuje się bardzo szczegółowymi rysunkami. Cieszy mnie, że akty są naprawdę ciekawie ukazane, nie za nachalnie. Rysunki mają często też szczegółowe tła. Wprawdzie nie są to historie z charakterystycznymi bohaterami i po przeczytaniu nie zapamiętałam ani jednego, jednak da się ich podczas lektury polubić ze względu na walory wizualne.

Ciekawostka

Statystykami wejść rokrocznie dzieli się znany portal z filmami dla dorosłych. I robią one wrażenie, bo w 2022 roku każdego dnia wchodzono na niego 150 milionów razy. Średnia długość wizyty wyniosła 9 minut 54 sekundy, co w stosunku do poprzedniego roku było krótsze o sekundę. Nie ma chyba zaskoczenia, że odwiedzający z pokolenia Z załatwiają sprawy niemal o minutę szybciej, natomiast osoby powyżej 55. roku życia seans zajmuje o ponad minutę dłużej niż w pozostałych grupach wiekowe. Najdłużej oglądane są kategorie takie jak “dojrzali”, zaś najkrócej “muskularni mężczyźni” i… “animacje bez cenzury”. Co ciekawe w Polsce najczęściej wyszukiwano frazy “hentai”.

Podsumowanie

To taka szybka rozrywka. Trochę wstępu, potem bang bang i po sprawie, następny proszę. Ładne rysunki nieco nadrabiają dość pospolity, przewidywalny scenariusz. Na plus brak dziwactw, które w tym gatunku czasem odrzucają.


Na szybko:

Pikantne historie wydały mi się ciekawe i dobrze narysowane, acz chyba za krótkie. Takie one-shoty, które nie zapadają zbyt głęboko w pamięć. Ot, jak jednorazowy seks.

Moni zdaniem:

Fabuła: 5/10
Kreska: 7/10
Bohaterowie: 6 /10