Sukkub pomaga, gdy potencja spada [18+]

Sukkub pomaga, gdy potencja spada [18+]

21 lutego 2024 0 przez Monika Kilijańska

Słowo zaliczenie jest mocno dwuznaczne i takiego tu można z powodzeniem użyć. Oto manga o zaliczaniu w obydwu jego znaczeniach!

Bohaterowie

Mary jest bardzo pilną uczennicą. Walczy o każde zaliczenie i jest skora do wszelkich poświęceń, byle cenzurka od góry do dołu była celująca. Nie poddaje się nawet wtedy, kiedy los ją wystawia na próbę. Tą próbą będzie Masayuki, który może i jest przystojnym mężczyzną, ale nijak nie nadaje się na partnera do zaliczenia sukubbowego egzaminu z podniecania. Ochotę to on ma, i owszem, ale gorzej z wykonaniem.

Fabuła

Mary to młoda sukkubica, która schodzi do świata ludzi, żeby zaliczyć swoje zadanie na egzamin dyplomowy. Musi zdobyć cenne „męskie soki” od wybranego dla niej mężczyzny. Dziewczyna jest ambitna i chce uzyskać najlepszy wynik jednak istnieje tyci problem… Jej cel, Masayuki, nie tylko jest ospały i flegmatyczny, ale ma też zaburzenie erekcji! Mary nie ma jednak zamiaru się poddać i nic nie w stanie jej powstrzymać! Mały Masayuki musi stanąć na wysokości zdania, by mogła zdobyć najlepszy wynik! Tyle, że spełnianie życzeń kogoś, kto nie kieruje się regułą 36, może nie prowadzić do zadowalającego wyniku egzaminacyjnego.

Kreska

To manga, która nie jest idealna rysunkowo. Sporo tu przekrzywień, od których w normalnym życiu dostać można skurczy mięśni. Mimo to atuty głównej bohaterki są pokazane poprawnie i nie przeczą prawom fizyki. Duży plus za grono różnorodnych postaci, także tych drugoplanowych. Tła dość często są zapełnione. Może i nie z przesadnym zdobieniem i szczegółowością, ale typową dla świata młodego mężczyzny, w którym przyjdzie bytować bohaterce.

Ciekawostka

Impotencja, inaczej określane jako zaburzenie erekcji, to trudności w odbyciu stosunku płciowego z powodu braku lub przedwczesnej utraty wzwodu. Ryzyko impotencji wzrasta z wiekiem i obejmuje od 5 do 20% mężczyzn. Najczęstszą fizyczną przyczyną impotencji są choroby naczyniowe np. miażdżyca czy uraz tętnic, ograniczające przepływ krwi w penisie. Innymi przyczynami problemów ze wzwodem są używki takie jak palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, siedzący tryb życia, uraz penisa, operację raka prostaty, otyłość, stosowanie leków na nadciśnienie, depresję oraz choroby serca, problemy z gospodarką hormonalną, choroby takie jak choroba Peyroniego, Parkinsona, cukrzyca, uszkodzenie rdzenia kręgowego czy stwardnienie rozsiane. Depresja, lęk, stres, problemy i obawy przed intymnym zbliżeniem mogą być przyczyną psychogennych przyczyn impotencji. Leczeniem impotencji zajmuje się androlog.

Podsumowanie

Bardzo, ale to bardzo dobra manga! Jest akcja i AKCJA, są świetne dialogi. Jest z czego się pośmiać i co pooglądać. Naprawdę kibicujemy Mary w jej ciężkim egzaminie i cieszymy na każdy najmniejszy sukces.


Na szybko:

Każdy uczeń miewa egzaminy. Nie inaczej jest z sukubami. Co jednak, kiedy losowany partner do egzaminu okazuje się problematyczny? Czy wzorowa uczennica Mary podoła zadaniu?

Moni zdaniem:

Fabuła: 9/10
Kreska: 9/10
Bohaterowie: 7 /10